+ 420 728 734 258

Potisk dřeva

Potiskem dřeva se zabýváme od založení naší firmy. Potisk dřeva byl u nás vždy prioritou. S potiskem dřeva máme více než 20 let zkušeností. Potiskneme dřevo bez povrchové úpravy, ale i nalakované nebo namořené. Může se jednat o dub, buk, olši, smrk či javor.

Vyrábíme dřevěné hračky

Vyrábíme dřevěné hračky a proto víme, jak by měl správný potisk na dřevě vypadat a kolik by měl vydržet, aby byl zákazník spokojený.

Potisk lakovaného a mořeného dřeva

Potiskujeme lakované i namořené dřevo. Výsledek pak vypadá lépe, než na přírodním povrchu. Je však velmi důležité zvolit správný lak. Ne každý lak je k potisku vhodný.

Potisk dřeva přímými barvami

Na dřevo tiskneme přímými barvami.  Přímá barva je například červená, černá, zelená apod. Barev může být více. Obvykle používáme 2 barvy až 16 barev na jeden potisk. Záleží na složitosti grafiky a množství ks.

  • 1 až 3 barvy jsou ideální na menší série cca 100 – 200 ks
  • 10 a více barev se hodí na série okolo 1000 ks

Dřevo různých tvarů

Potiskujeme nejen plošný dřevěný materiál.  Můžeme Vám potisknout také vyfrézované nebo vysoustružené dřevěné výrobky. Potiskujeme prkénka, destičky, figurky, hrací kostky, tiskátka, hrací kameny a další výrobky.

Chcete potisknout vaše dřevěné výrobky ?

Neváhejte a napiště nám, rádi Vám odpovíme. Potiskneme i jeden ks ze dřeva. Kontaktovat nás můžete přes formulář nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.

Potisk dřevěných tiskátek Potisk dřevěných hračekDřevěné cedule pro Masarykovu univerzitu v BrněPotisk dřevěného podnosu Potisk dřevěné kostkyDřevěná koule s potiskemDřevěná cedule s potiskem Zkouška barev - bukový masivPotisk dřevěných erbůPotisk dřevěných skládaček Potisk kostekPotisk dřevěného stojanu ve tvaru pyramidy

Naše služby

Kontakt

Najdete nás:
LIFE VORÁČ s.r.o.
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
728 734 258
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!